Ogrody zimowe


Istnieje cała paleta możliwości i funkcji jakie może spełniać ogród zimowy. Może to być zabudowany taras, pokój przeznaczony na hobby, pracownia, obszerna weranda, pomieszczenie mieszkalne. Ogrody zimowe mogą być niezależne lub połączone z budynkiem i zintegrowane z elewacją. Mogą posiadać dach jednospadowy, mansardowy, dwuspadowy. Wszystko zależy wyłącznie od wyobraźni naszych Klientów. Nad ewentualnymi ograniczeniami technicznymi czuwają doświadczeni architekci. Poniżej przedstawiamy niektóre projekty ogrodów zimowych.

Ogrody zimowe, przeszklone werandy i oranżerie cieszą się coraz większa popularnością w Polsce. Ogród zimowy to salon zieleni. Stanowi on nie tylko najatrakcyjniejszy sposób na powiększenie budynku, ale i również podwyższa standard i jakość życia. Niezależnie od pogody stwarza wrażenie bezpośredniego związku z naturą i krajobrazem.

Ogród zimowy jest idealnym miejscem łączącym ogród i dom. Pozwala cieszyć się jasnym, pełnym światła, widokiem, również w zimnych porach roku jest oazą zieleni.

Prawidłowo zaplanowany i wybudowany przy użyciu nowoczesnych materiałów, ogród zimowy pełni rolę pomieszczenia gromadzącego ciepło dla całego domu i może także znacznie obniżyć zużycie energii.