O Firmie

O FIRMIE DREW-TRANS

kim jesteśmy?


Firma Drew-Trans w 1991 roku została założona przez Bogusława i Danutę Bodnar. ​ Na początku naszej działalności zatrudnialiśmy 3 osoby. Dzisiaj zatrudniamy aż 145 osób, w tym 50 kierowców. ​Pozostali pracownicy to obsługa produkcji oraz personel biurowy.

Zaczynaliśmy od przecierania drewna iglastego. Z biegiem lat firma stale się rozwijała poprzez ciągłe inwestycje. W 1997 roku zaczęliśmy produkować kantówkę okienną klejoną, fryzy meblowe i parkietowe, podkłady kolejowe itp. Od roku 2004 zajmujemy się również spedycją i transportem zarówno krajowym jak i międzynarodowym. Rok 2006 przyniósł kolejną inwestycję w postaci najnowocześniejszej na rynku suszarni PANTO. W 2007 roku zakupiliśmy cały park maszynowy, który pozwolił nam na produkowanie wysokiej jakości okien i drzwi drewnianych o dowolnym kształcie i wymiarze.

Otrzymaliśmy detacje z POIR w ramach działania 3.4. na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligenty Rozwój 2014-2020

Nie inwestujesz w ciemno

Nasz profesjonalizm potwierdzają renomowane certyfikaty


Nasze kompetencje i jakość oferowanych usług potwierdzone są certyfikatem kompetencji zawodowych oraz licencjami: krajową i międzynarodową. Dodatkowo wyróżnia nas​ przynależność do elitarnego klubu Gazeli Biznesu – grona najdynamiczniej rozwijających się firm.